Lístky na tuto akci již nelze zakoupit. Můžete si ale prohlédnout aktuální akce
 

Máša a Medvěd na ledě - 2018

Brno

LISTOPAD 2018
Koupit

Roztomilou Mášu a medvěda ze známé animované pohádky znají děti už skoro na celém světě! Po úspěšném světovém turné naší lední show, která vznikla na motivy známé ruské pohádky, se opět vrátíme do České republiky!

Všichni, kteří jste dosud neměli možnost zažít veselá dobrodružství s Mášou, medvědem a jejich kamarády, se už nyní můžete těšit na podzimní představení v Ostravě a Brně v roce 2018. A turné v České republice pak završí předvánoční představení v Praze! Show Máša a medvěd na ledě je ve slovenské produkci a s velkým úspěchem se představila divákům v rámci turné již v několika městech na Slovensku a v České republice. To byl hlavní důvod, proč jsme se rozhodli v roce 2017 překročit hranice domácí země a vyrazit na celosvětové turné. Pozitivní zázemí a ohlasy, které byly pro nás hodně podnětné a kterých si nesmírně vážíme, rozhodly, že znovu přineseme radost dětem do České republiky!  

Show, kterou budete moct zažít už na podzim roku 2018, je mimořádně oblíbená nejen kvůli kouskům nezbednice Máši, ale především díky autentickým zážitkům, které nabízí a které si každý divák ze show odnáší. Celý příběh je totiž zpracovaný velice precizně a do posledních detailů. Spojuje divadlo, hudební umění a krasobruslení. Veselá a chytlavá hudba spolu s krásnými uměleckými výkony vás vtáhnou do pohádkového děje a  vy se tak stanete jeho součástí.

Více informací o show najdete na masamedved.cz nebo na naší Facebook stránce Comunique.


Děti do 24 měsíců (v době akce) bez nároku na místo mají vstup ZDARMA. Při vstupu do haly bude kontrolor vstupenek vyžadovat platný doklad (průkaz pojištěnce), kterým prokážete věk dítěte.


Po zrealizovaní platby si můžete vaše vstupenky vytlačit na obyčejný kancelářsky papír.
Vstupenky si můžete zakoupit aj na některém z naších prodejných míst.

 
 
 

Prodej lístků

Cena 
Volné stání0,00 KčNie je v predaji
Pozor na dokončení nákupu máte 20 minut.
* Maximální počet lístků je 8! Částka v českých korunách je informativní přepočet.

Poté bude váš košík vyprázdněn a lístky vráceny do prodeje.