Lístky na tuto akci již nelze zakoupit. Můžete si ale prohlédnout aktuální akce
 

QUEENMANIA

Radost, Cejl 254/52, Brno 602 00

25.4.2019 20:00
Koupit

QUEENMANIA – Queen Tribute Band

25. dubna se v Brněnském klubu Radost uskuteční koncert skupiny Queenmania, která již 27 let působí jako revivalové skupina. Nenechte si ujít tuto velkolepou show v autentickém provedení a přijďte si poslechnout staré známé hity anglické kapely Queen. Kapela Queenmania byla založena v roce 1992, necelý rok po smrti Freddie Mercuryho smrti. Přestože je frontman Peter Pačut Košičan, Queenmania se zrodila v sousedních Čechách. Od svého vzniku působí bez přestávky až do dnes. Skupina vystupovala skoro ve všech zemích Evropy a na více místech v USA. V Nizozemsku například před 50 tisícovým publikem, ve Francii otvíral dny města Nice či v Monaku na privátní akci mistra světa F1 Davida Coultharda. O jejich kvalitě i svědčí i fakt, že Queenmania je držitelem ocenění německého Kunstler Magazine: Nejlepší evropská revivalové kapela. Frontman skupiny Peter Pačut byl oceněn iv Las Vegas titulem International Male Voice of the Year 2018.

Začátek koncertu naplánovaný na 20:00hod.

Možnosti vstupenek:
Stání
VIP balkón – volné sezení se skvělým výhledem na pódium

Předprodej.cz umožňuje online nákup vstupenek na různé hudební, kulturní, sportovní a jiné akce. Vybrat si mozem ai ze široké nabídky Kurzové, adrenalinových zážitkové, výrobkové a služeb. Nezapomínám ani na nejmenší, pro jejichž máme v nabídka dětské tábory a zaujimavo akce.
Po zrealizování platby si můžete vaše vstupenky vytisknout. Vstupenky si můžete zakoupit i na některém z našich prodejních míst.

 
 
 

Prodej lístků

Cena 
Stání350,00 KčNie je v predaji
VIP balkón650,00 KčNie je v predaji
Pozor na dokončení nákupu máte 20 minut.
* Maximální počet lístků je 8! Částka v českých korunách je informativní přepočet.

Poté bude váš košík vyprázdněn a lístky vráceny do prodeje.