Lístky na tuto akci již nelze zakoupit. Můžete si ale prohlédnout aktuální akce
 

Máša a Medvěd na ledě - Ostrava

ČEZ Aréna, Ruská 3077/135, Ostrava

7.11.2015 13:00
Koupit

ONLINE PŘEDPRODEJ BYL UKONČEN. VSTUPENKY SI MŮŽETE ZAKOUPIT V ČEZ ARÉNĚ HODINU PŘED ZAČÁTKEM PŘEDSTAVENÍ.

Celosvětová premiéra!

Máša a medvěd na ledě je show, která je unikátním, dosud nevídaným provedením celosvětově populární pohádky Máša a medvěd. Všichni diváci se mohou těšit na nové dobrodružství této oblíbené pohádkové dvojice, které bude na ledě doplněné kulisami jaké známe z pohádky, vizuálními efekty a originálními písněmi, složenými speciálně pro tuto show.

Na tvorbě show spolupracuje produkční společnost Comunique se známými umělci, zpěváky a herci, kteří jsou zárukou té nejvyšší kvality. Mezi nimi jsou například Václav Noid Bárta, Lucie Bílá, Vladimír Kratina, Juraj Čiernik, Lucie Šoralová, Gabriela Osvaldová, Richard Genzer, Michal Suchánek, Jakub Prachař nebo Jan Maxián. Ti namluvili a nazpívali hlasy hlavních postav.  K nim patří i zkušený autorský tým pod vedením režisérky Valerie Schulczové. Libreto napsal Roman Olekšák, který se společně s Valerií Schulczovou, supervízorem show Pavlem Pitoňákem a choreografem Lacem Cmorejem autorsky podíleli na scénáři. Ten ožije na ledě i díky choreografovi Lacovi Cmorejovi a jeho asistentovi Martinovi Hanulákovi. Do děje diváky  určitě vtáhnou také kulisy, včetně medvědova domku, které vytvořil Juraj Kuchárek. A bezpochyby i vynikající hudba Ondřeje Soukupa, kterou perfektně otextovala Gabriela Osvaldová.

Nenechte si ujít příležitost být součástí zcela nového dobrodružství Máši a medvěda, které na světě ještě nikdo neviděl.

Všechny dialogy i texty písní jsou v češtině.

Více informací o show, záběry ze zákulisí, soutěže, rozhovory a fotky najdete na oficiálním webu lední show www.masamedved.sk a na facebookové stránce společnosti Comunique.

Pokud máte zájem o zakoupení vstupenek pro imobilní děti na vozíčku, kontaktujte Veroniku Šmihuľovou Kašpar na emailové adrese kasparova@comunique.sk. Z kapacitních důvodů můžeme nabídnout zvýhodněnou cenu vstupného pouze imobilním dětem na vozíčku s doprovodem.
Cena vstupenky pro dítě na vozíčku je 150 Kč, pro doprovod 400 Kč.

Děti do 24 měsíců (v době akce) bez nároku na místo mají vstup ZDARMA. Při vstupu do haly bude kontrolor vstupenek vyžadovat platný doklad (průkaz pojištěnce), kterým prokážete věk dítěte.

V případě problémů s platbou kartou nás prosím kontaktujte mailem na info@predpredaj.sk.

Nákres ledové plochy + náhled VIP sezení na ploche:

 
 
 
Máša a Medvěd na ledě - Ostrava
 
 

Prodej lístků

Cena 
Pozor na dokončení nákupu máte 20 minut.
* Maximální počet lístků je 8! Částka v českých korunách je informativní přepočet.

Poté bude váš košík vyprázdněn a lístky vráceny do prodeje.