Lístky na tuto akci již nelze zakoupit. Můžete si ale prohlédnout aktuální akce
 

Máša a Medvěd na ledě 2016

Česká republika

2016
Koupit

Máša a medvěd na ledě 2016

Show, která spustila v celém Česku a Slovensku nevídané šílenství, se kvůli enormnímu zájmu fanoušků vrací!

Nenechte si ujít další představení lední show, kterou vloni navštívilo více než 55 tisíc spokojených diváků. Prožijte kouzelné lední dobrodružství na vlastní kůži.
Bruslaři, akrobati i tanečníci se vám znova představí v příběhu, který pobláznil tisíce malých fanoušků i jejich rodiče. Čekají vás oblíbení vlci, kteří opět přijedou sanitkou, také uvidíte napínavý souboj medvěda Míši a medvěda Svalovce o přízeň medvědice a samozřejmě nezbednici Mášu, která se jako vždycky bude snažit všem pomoct. Příběh doplní písně, které získaly u diváků velkou oblibu. Prozradíme, že k příležitosti loňského turné vyšly i na CD. Písničky tedy můžete poslouchat už doma a pak na představení si je zazpívat spolu s Mášou, medvědem, vlky i dalšími zvířátky.

Všichni, kdo si zakoupí VIP vstupenky na lední plochu, budou v bezprostřední blízkosti hlavních hrdinů, kteří je během představení, ale i po něm, přijdou pozdravit. Dopřejte svým dětem nezapomenutelný zážitek a umožněte jim setkání s Mášou a medvědem tváří v tvář. 

Zde je několik vyjádření fanoušků, kteří navštívili představení v roce 2015:
„Líbilo se mi úplně všechno, byli jsme více než nadšeni. Výkony bruslařů, akrobatů, výprava, kostýmy, hudba, slova, podle mého vkusu vše na jedničku s hvězdičkou. Písničky si zpíváme dodnes. Dobrá práce, klobouk dolů.“ (Katka, představení v Praze.)
„Profesionalita představitelů i těch v nejmenších rolích byla dokonalá. Všechno krásně zaježděné! Kulisy byly taky top. Písničky dokonale chytlavé. Bruslaři na vysoké úrovni! Akrobati perfekt.“ (Blanka, představení v Brně.)
"Bylo to celé úžasné, super představení, krásná hudba, úžasné kostýmy. Moje tříletá dcerka seděla celou dobu a koukala. Byla úplně unesena jaké to bylo krásné. Moc děkujeme za krásný zážitek, určitě bychom šli znovu." (Blanka, představení v Českých Budějovicích.)
„Představení bylo nádherné, dcera a my jsme byli nadšeni. Krásné kostýmy, parádní písničky. Vše na jedničku s hvězdičkou!“ (Darina, představení v Ostravě.)

(Vyjádření návštěvníků představení získané z formuláře zpětné vazby a zveřejněné s povolením jejich autorů.)

Všechny dialogy i texty písní budou v češtině.

Více informací o show, zákulisní záběry, soutěže, rozhovory a fotky najdete na oficiálním webu lední show www.masamedved.cz a na facebookové stránce společnosti Comunique.

Těšíme se na Vás.

Děti do 24 měsíců (v době akce) bez nároku na místo mají vstup ZDARMA. Při vstupu do haly bude kontrolor vstupenek vyžadovat platný doklad (průkaz pojištěnce), kterým prokážete věk dítěte.


 
 
 

Prodej lístků

Cena 
Volné stání0,00 KčNie je v predaji
Pozor na dokončení nákupu máte 20 minut.
* Maximální počet lístků je 8! Částka v českých korunách je informativní přepočet.

Poté bude váš košík vyprázdněn a lístky vráceny do prodeje.