Tickets für diese Veranstaltung nicht mehr gekauft werden. Sie können jedoch die aktuellen Ereignisse anzeigen
 

Modlitby od srdce - Od Lorny s láskou

Divadlo Hybernia, Nám. Republiky 4, 110 00 Praha 1

17.11.2018 09:00
Kaufen

LORNA BYRNE. Všude, kde se objeví, ji vítají zástupy. Lidé chtějí tuto charismatickou ženu s neobyčejným darem vidět, poslouchat její povídání nebo od ní dostat požehnání.

Lorna již pomohla milionům lidí na celém světě tím, že na ně apeluje, aby si uvědomili, že každý jeden máme strážného anděla. Připomíná nám, že můžeme požádat o pomoc Boha a anděly. Lidé se jí ale často ptají, jak mají formulovat svoje žádosti a prosby o pomoc. I o tom Lorna s láskou vypráví a radí, jaké modlitby použít v rozmanitých životních situacích.

Ona sama o tom říká: „Někdy jsou naše modlitby natolik zaměřené na žádání o určité věci, že zapomínáme naslouchat, co se nám Bůh, andělé a naši milovaní snaží říct. Bůh má pro nás stále připravenou hojnost darů. Jsou to malé i velké dary. Chce dopřát každému člověku požehnání, které mu změní život, počínaje okamžikem zrození. Bůh udělá všechno pro to, aby se to stalo, ale nikdy nezasahuje do svobodné vůle jedince. To je dobrý důvod k tomu, abychom s Bohem v modlitbě vedli inteligentní hovory – abychom naslouchali, ale i kladli otázky.“

Po moderované a do češtiny tlumočené přednášce dá Lorna každému osobní požehnání.
Otvorenie brán: 8:00hod.

Další přednášky -
Brno - 18.11. - kúpiť lístky
Bratislava - 20.11. - kúpiť lístky

Předprodej.cz vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 
Modlitby od srdce - Od Lorny s láskou
 
 

Ticket sale

Preis 
Balkón790,00 KčNie je v predaji
Plocha790,00 KčNie je v predaji
Achtung! Sie haben noch 20 Minuten zum Beenden des Ankaufs.
* Die maximale Ticketanzahl ist 8!

Danach wird Ihr Warenkorb geleert und die Tickets in den Verkauf zurückgegeben.