Erre a rendezvényre már nem lehet jegyet vásárolni. Azonban megnézheti aktuális rendezvények
 

Zázrak jménem meditace

Kino Lucerna,Vodičkova 704/36, 110 00 Praha 1

18.5.2019 10:30
Megvesz

Jan Menděl a David Toegel: Zázrak jménem meditace
Praha 18. 5. 2019, 10:30, Kino Lucerna, Vodičkova 704/36, 110 00 Praha 1

Všichni z nás na určité úrovni instinktivně cítí, že meditace je něco, co by nám velmi prospělo. Přesto o ní má většina lidí zkreslené představy, a právě díky tomu se jí často vyhýbá či dokonce bojí. Přitom meditace je ve své podstatě snadná a přirozená, a pokud ji začleníme do svého dne a správně uchopíme, má moc změnit kompletně život nám i lidem v našem okolí.

Jan Menděl, spisovatel a osobní poradce, který se již 23 let intenzivně zabývá duchovními naukami a pomáhá lidem najít cestu k sobě samým, vám vysvětlí, jakým způsobem můžete meditovat a jak vám tato pravidelná aktivita může pomoct ve všech oblastech vašeho života. Hostem na jeho přednášce bude David Toegel, zkušený psychoterapeut, který vám ukáže, jak klíčovou roli může sehrát meditace v psychoterapii a osobním rozvoji, a jakým způsobem se dá v této oblasti uplatnit.

Brány přednášky sa otevírají 18.05.2019 o 9:30.

Předprodej.cz umožňuje online nákup vstupenek na různé hudební, kulturní, sportovní a jiné akce. Vybrat si mozem ai ze široké nabídky Kurzové, adrenalinových zážitkové, výrobkové a služeb. Nezapomínám ani na nejmenší, pro jejichž máme v nabídka dětské tábory a zaujimavo akce.

Po zrealizování platby si můžete vaše vstupenky vytisknout. Vstupenky si můžete zakoupit i na některém z našich prodejních míst.

 
 
 
Zázrak jménem meditace
 
 

Jegyárusítás

Ár 
Balkón250,00 KčNie je v predaji
Balkón vlevo - postranní lóže250,00 KčNie je v predaji
Balkón vpravo - postranní lóže250,00 KčNie je v predaji
Přízemí250,00 KčNie je v predaji
A vásárlás befejezéséhez 20 perc áll rendelkezésére!
* A jegyek száma korlátozott, maximum 8.

Ezután a kosara kiürítésre kerül és a jegyek visszakerülnek a forgalomba.